NİÇİN DUBAİ'DE İNGİLİZCE ÖĞRENMELİ

Niçin Dubai'de İngilizce Öğrenmeli

NİÇİN DUBAİ’DE İNGİLİZCE ÖĞRENMELİ?

 

Kolay, hızlı, Sorunsuz Vize : Esdubai dil okulu  vize işlemlerini üstlenmekte ve seri olarak sonuçlandırmaktadır. Sizin vize için bir yere gitmeniz gerekmiyor. Okul kaydına ek olarak Sadece fotograf (5x5), nufus cüzdanı, pasaport görselleri vize işlemleri için yeterlidir.

 

ES Dubai Dil Okulu: Dubai’nin ilk ve tek uluslararası dil oklu olan Esduba dünya standartlarında İngilizce eğitimi veren, moderni, donanımlı bir okuldur. Cazip kampanyalara sahiptir.

 

Yasal Çalışma İzni: 12 hafta ve üzeri eğitim alan öğrencilkere part time yasal çalışma izni verilmektedir. Çalışarak giderlerinizi ciddi oranda karşılayabilirsiniz.

 

Sosyal Faaliyetler: Safariden rüzgar sörfüne bir çok etkinlik ve gezilecek, ziyaret edilecek yer sizi bekliyor.

 

Konaklama Seçenekleri: Konaklama seçenekleri okula yürüme uzaklığındadır.

 

Turizm: Dubai En yüksek , en pahalı, en görkemli, en yüksek  ve benzeri En’lerin şehridir. Dünyanın En yüksek binası Burj Khalifa, en lüks oteli Burj Al Arab, en heyecanlı etkinlik Desert Safarisi bunlardan bazılarıdır. Uluslar arası bir ortamama sahip olan Dubai’de herkes İngilizce biliyor. Dünyanı en popüler alış veriş merkezkleri olan City Walk, City Centre Mirdif, Dubai Mall  buradadır.

 

Ilıman İklim: Ilıman/sıcak bir iklimi mi seviyorsunuz Dubai sizin için ideal. Sıcak bir iklimi sevenler için Dubai çok elverişli bir yer olmaktadır. Kış aylarında bile sıcaklık 20 derecenin üzerindedir.