ÜCRETSİZ DANIŞMANLIK

ÜCRETSİZ DANIŞMANLIK                                                            

 

Hedef ve Beklentilerinizin Saptanması
Mevcut eğitim durumunuz, yabancı dil düzeyiniz, ekonomik durumunuz ve kişisel bilgileriniz dikkate alınarak hangi ülkede, hangi okulda ve ne tür eğitim almak istediğiniz; hedef ve beklentileriniz dilrehberi.com danışmanları tarafından saptanır.

Vize Alabilirlik Değerlendirmesi:
Eğitim durumunuz, yabancı dil düzeyiniz, ekonomik durumunuz vb dikkate alınarak vize işlemlerinde bir sorunla karşılaşıp karşılaşmayacağınız sorgulanır.


İşlemler ve Vize Bilgilendirmesi:

Eğitime başlamak istediğiniz tarih göz önünde bulundurularak Konsoloslukların vize verme konusundaki süreleri hakkında güncel bilgiler verilir.


Detaylı Bütçeleme:  

Talep ettiğiniz eğitim süresi ile ilgili  olarak eğitim, konaklama, karşılama, başvuru ücretleri, kurs materyalleri,  cep harçlığı, uçak bileti, sağlık sigortası, vize ücreti  ve harcayabileceğiniz cep harçlığına varıncaya kadar tüm harcamalar göz önünde tutularak detaylı bütçeler oluşturulur. Gerekli olduğunda farklı ülkeler, farklı süreler için de bütçeler hazırlanarak Kanada ile karşılaştırma yapmanız için veriler oluşturulur.

Farklı Ülke Seçenekleri:

Düşündüğünüz ilk ülke ne olursa olsun dilerseniz farklı ülke seçenekleri ile ilgili kıyaslamalı bilgiler sunularak hedef ve beklentileriniz doğrultusunda seçenekler oluşturularak doğru karar vermenize yardımcı olmaya çalışılır. Unutmayın ki dlrehberi.com, Avustralya, İngiltere, Amerika, Kanada, Malta vb birçok ülkedeki yüzlerce okul ile çalışmaktadır.


Ücretsiz Danışmanlık:  

Dilrehberi.com danışmanlık hizmetleri ÜCRETSİZDİR ve gideceğiniz okula dilrehberi.com ile gitmeniz ile doğrudan başvuru yapmanız arasında maddi açıdan hiçbir bir fark bulunmamaktadır. Tam aksine dilrehberi.com ile yurtdışına gitmek çoğu zaman doğrudan başvuruya ve farklı seçeneklere kıyasla çok daha avantajlı olmaktadır.


Promosyonlar:

Gerek okulların uyguladıkları özel promosyonlar gerekse dilrehberi.com ‘un kendi  promosyonları  Yurtdışına gidişte dilrehberi.com ‘u her zaman  daha cazip kılmaktadır.