SÜREKLİ İLETİŞİM

► YURTDIŞINDA BULUNDUĞUNUZ SÜREÇTE SÜREKLİ İLETİŞİM

 

  • Yurtdışındayken İlk İletişim: Dilrehberi.com danışmanınız sizinle ve ailenizle irtibata devam ederek her şeyin planlandığı gibi gidip gitmediğini kontrol eder.
  •  Sorunların Çözümü: Eğitim ve/veya konaklama ile ilgili bir sorun yaşandığı takdirde gerekli değişiklikler danışmanınız tarafından organize edilerek sorununuz çözümlenir.
  •  Sürekli İletişim: Yurtdışında eğitim gördüğünüz sürece farklı beklenti ve hedeflere yönelik ihtiyaçlarınıza seçenekler üretilmeye devam edilir ve bilgi verilir.

 

► EĞİTİM SÜRENİZİN Ve VİZENİZİN UZATILMASI:  

Eğitim sürenizin bitimine yakın dilerseniz eğitiminizi aynı okulda uzatabilirsiniz ya da farklı bir bölgede farklı bir okula devam etmek isteyebilirsiniz. Yeni okul ve vize uzatılmasıyla ilgili tüm işlemler ek ücret alınmadan yine her zaman olduğu gibi sizin adınıza Dilrehberi.com danışmanları tarafından A'dan Z'ye organize edilecektir.

 

SON ama En SON OLMAYAN SÖZ

Şüphesiz yurda döndüğünüzde ( ya da dönmediğinizde :) ) Dilrehberi.com sizinle bağını koparmayacaktır.  Size düzenli olarak bilgilenmenizde fayda olan gelişmeleri e-mail ile göndermeye devam edecektir. Dilrehberi.com avantajlarından ilk yararlanacak olanlar da sizler olacaksınız.