KİNGS EDUCATİON LONDRA DİL OKULU

Kings Education Londra Dil Okulu

KINGS İngilizce Dil Okulları

Yüksel kaliteli bir uluslararası eğitim grubu olan Kings, köklü geçmişi ve uzman eğitim kadrosuyla öğrencilerine hizmet vermeye devam etmektedir. Birçok seçkin ve kaliteli okul ile ortaklık içindedir.

Kings USA

Boston, Los Angeles, New York

Kings İngiltere

Bournemouth, Brighton, London, Oxford

 

Kings İngiltere Londra Dil Okulu                                                                                                                                                                     

Modern ve ileri görüşlü bir şehir olarak Londra her an canlı ve hızlıdır, ancak yine de tarihi dokusunu ve gelenek duygusunu korumaktadır. Burada her gün yapacak yeni bir şeyler bulabilmeniz mümkündür. Özellikle konu sanat olduğunda Londra'da sonsuz sayıda fırsat vardır. Londra’da her bütçeye ve zevke uygun seçeneklerle binlerce restoran, cafe, bar ve pub bulunmaktadır.

Kings London, Beckenham adlı güvenli, yeşil bir Güney Londra banliyösünde yer almaktadır. Londra'nın merkezine trenle sadece 20 dakika uzaklıktadır. Okulun etrafındaki alan parklar ve yeşil alanlarla doludur, ancak yine de kentsel yaşamın tüm olanaklarını ve rahatlığını sunmaktadır. Mağazalar, kafeler ve bankalar gibi yerel olanaklar da okula yürüme mesafesindedir. Kings London’ın iki dakikalık yürüme mesafesindeki ek binasında büyük, modern bir bilgisayar merkezi, geniş sınıflar ve interaktif yazı tahtaları yer almaktadır.

 • Etkileşimli yazı tahtaları
 • Bilgisayar merkezi
 • Kütüphane
 • Tesis içi kafeterya
 • Wifi

 

Kings Londra’da düzenlenen programlar

 • Genel İngilizce

Haftalık Ders Adedi

20, 22.5, 28, 31

1 Ders Süresi

60 dakika

Kurs Süresi

2-52 hafta

Dil Düzeyi

Az-İleri

Başlangıç Tarihleri

Her hafta

Ort. Sınıf Mevcudu

14

Min. Katılım Yaşı

16

 

 • IELTS Hazırlık Kursu
 • TOEFL Hazırlık
 • Cambridge Sınav Hazırlık
 • Hukuk İngilizcesi
 • İngilizce Plus Film
 • İngilizce Plus Sanat ve Tasarım

KONAKLAMA SEÇENEKLERİ

Aile Yanı Konaklama

İngiliz kültürünü daha derinlemesine anlamanın mükemmel yollarından biri yerel bir ev sahibi aileyle yaşamaktır. Yeni ev sahibi ailenizle birlikte sınıf dışında İngilizce pratiği yapma fırsatına sahip olabilirsiniz.  Aile yanında konaklamalarının tamamı dikkatlice seçilmekte ve deneyimli konaklama görevlileri tarafından düzenli olarak denetlenmektedir. Çalışan aileler, çiftler, bekar insanlar ve emekli insanlar dahil olmak üzere birçok yerel ev sahibi konaklama seçenekleri mevcuttur. Tüm ev sahipleri sıcak bir karşılama ve konforlu bir konaklama sunmaktadır.           

Okula uzaklık: Yürüyerek veya toplu taşıma ile 30 dakikaya kadar değişebilmektedir.

 

Kings Apartments Student Residence

Kings Apartmanları, yalnızca Kings'in öğrencileri için sunulan, özel olarak inşa edilmiş birinci sınıf bir konuttur. Dairelerde modern mutfak ve banyoların yanı sıra aydınlık ve havadar oturma odaları bulunur ve bazılarında özel balkonlarda bulunmaktadır.                                                                                                                                    

Okula uzaklık: Yürüyerek 15 dakika, otobüsle 8 dakikadır.

Cedars Road Student House

Cedars Road, okula yaklaşık 5 dakikalık yürüme mesafesinde, beş tek kişilik yatak odası bulunan iki katlı, yarı müstakil bir evdir. Evde iki ortak banyo vardır ve tam donanımlı bir ortak mutfak ile kendi yemeklerinizi hazırlayabilirsiniz. Cedars Road, yakınlarda dükkanlar, bankalar, kafeler, restoranlar, sinema ve büyük parkların bulunduğu Beckenham High Street'in yemyeşil bir yerleşim bölgesinde yer almaktadır. Beckenham Junction ve Clock House tren istasyonlarına ve Tramlink'e 10 dakikalık yürüme mesafesindedir ve Londra'nın merkezine kolay erişim sağlanmaktadır. Beckenham'da yaşamak, Londra'nın karmaşasına rahatlatıcı bir alternatif sunmaktadır.                                                                                                                                                          

Okula uzaklık: Yürüyerek 5 dakikadır.

Churchfields Road Student House

Churchfields Road, Kings London okuluna yaklaşık 15 dakikalık yürüme mesafesinde bulunan, beş tek kişilik yatak odası olan büyük bir yarı müstakil evdir. Modern yaşam alanlarının yanı sıra tam donanımlı ortak bir mutfağa sahiptir. Churchfields Road, Beckenham'ın yemyeşil bir yerleşim bölgesinde, ana caddeye yakın ve parkın karşısındadır. Çok çeşitli mağazalar, barlar, restoranlar ve sinema ve eğlence merkezi gibi olanaklar sunan Beckenham şehir merkezine yürüme mesafesindedir. Ev, Londra'nın merkezine kolay erişim sağlayan Clock House tren istasyonuna 10 dakikalık yürüme mesafesindedir.                                                                      

Okula uzaklık: Yürüyerek 15 dakika, otobüsle 10 dakikadır.

Croydon Road Student House

Croydon Road, okula yaklaşık 5 dakikalık yürüme mesafesinde bulunan, beş tek kişilik yatak odası bulunan büyük, yarı müstakil bir evdir. Evde iki ortak banyo vardır ve tam donanımlı bir ortak mutfak ile kendi yemeklerinizi hazırlayabilirsiniz. Croydon Road, yakınlarda mağazalar, bankalar, kafeler, restoranlar, sinema ve büyük parkların bulunduğu Beckenham High Street'in yemyeşil bir yerleşim bölgesinde yer almaktadır. Beckenham Junction ve Clock House tren istasyonlarına ve Tramlink'e 10 dakikalık yürüme mesafesindedir ve Londra'nın merkezine kolay erişim sağlar.                                                                                                                         

Okula uzaklık: Yürüyerek 5 dakikadır.

FOTOĞRAFLAR

VİDEOLAR

PROGRAM ÜCRETLERİ

KAMPANYA BİTİŞ HAFTALIK DERS SAATİ KURS SÜRESİ
4 hf 6 hf 8 hf 10 hf 12 hf 16 hf 20 hf 24 hf 28 hf 32 hf 36 hf
Sabah (20) 1046 1569 2092 2616 2697 3596 4496 4819 5622 6425 7228
Sabah (28) 1219 1828 2438 3048 3340 4454 5568 5721 6675 7372 8294

KONAKLAMA FİYATLARI

Konaklama Türü Oda Yemek Haftalık Ücret Haftalık Yaz Sezon Farkı
Aile Yanı Konaklama Tek Kişilik Oda Yarım Pansiyon 206
Kings Yurtları Tek Kişilik Oda Yarım Pansiyon 335

DİĞER GİDERLER

Kayıt Ücreti Konaklama İşlem Ücreti Havaalanında Karşılama Kurs Malzemeleri
85 - 138 (Heathrow) -

NOTLAR

.