KİNGS EDUCATİON BRİGHTON DİL OKULU

Kings Education Brighton Dil Okulu

KINGS İngilizce Dil Okulu

Yüksel kaliteli bir uluslararası eğitim grubu olan Kings, köklü geçmişi ve uzman eğitim kadrosuyla öğrencilerine hizmet vermeye devam etmektedir. Birçok seçkin ve kaliteli okul ile ortaklık içindedir.

Kings USA

Boston, Los Angeles, New York

Kings İngiltere

Bournemouth, Brighton, London, Oxford

 

Kings İngiltere Brighton Dil Okulu

Kozmopolit bir şehir olan Brighton, geniş öğrenci nüfusuna hitap edecek çok sayıda çeşitli aktiviteler içeren bir şehirdir. İngiltere'nin güney kıyısında, Londra'ya kolay erişimi ile harika bir konuma sahiptir. Bölgede çeşitli, çok sayıda kafe, restoran ve bar bulunmaktadır.

Kings Brighton, bünyesinde bir öğrenci yurdu ve öğrenci kafeteryası bulunduran son teknoloji bir okuldur. İçinde bulunduğu yaratıcı şehri yansıtan ilginç tasarım özellikleri ve sanat eserleri ile modern ve şık bir dekora sahiptir.

 • Modern sınıflar
 • Bilgisayar merkezi
 • Kütüphane ve araştırma merkezi
 • Wifi
 • Tesis içi kafeterya

 

Kings Brighton’da düzenlenen programlar

 • Genel İngilizce

Haftalık Ders Adedi

20, 22.5, 28, 31

1 Ders Süresi

60 dakika

Kurs Süresi

2-52 hafta

Dil Düzeyi

Az-İleri

Başlangıç Tarihleri

Her hafta

Ort. Sınıf Mevcudu

14

Min. Katılım Yaşı

16

 

 • IELTS Hazırlık Kursu
 • TOEFL Hazırlık
 • Cambridge Sınav Hazırlık
 • Hukuk İngilizcesi
 • İngilizce Plus Film
 • İngilizce Plus Sanat ve Tasarım

KONAKLAMA SEÇENEKLERİ

Aile Yanı Konaklama

Yerel bir ev sahibi aileyle yaşamak, yeni ülkenizdeki aile yaşamını ilk elden deneyimlemenin ve İngiliz kültürünü daha derinlemesine anlamanın mükemmel bir yoludur. Ayrıca yeni ev sahibi ailenizle birlikte sınıf dışında da İngilizce pratiği yapma fırsatına sahip olacaksınız. Aile yanında konaklamalarınız özenle seçilmekte ve deneyimli Konaklama Görevlileri tarafından düzenli olarak denetlenmektedir. Çalışan aileler, çiftler, bekar insanlar ve emekli insanlar dahil olmak üzere birçok yerel ev sahibi vardır. Tüm ev sahipleri sıcak bir karşılama ve konforlu bir konaklama sunmaktadır.

Kampüs içi rezidans

Her katta 29 yatak odasıyla Kings Brighton okulunun en üst iki katını kapsar. Yurtta ortak öğrenci salonları bulunmaktadır. Okulla aynı binada, Brighton'ın kalbinde yer almaktadır. Rezidans, ana alışveriş bölgesine yürüyerek sadece 10 dakika ve plaja 15 dakika uzaklıktadır. Okulun etrafındaki alan canlıdır, öğrenci merkezlidir, çok sayıda olanağa ve ulaşım bağlantılarına sahiptir. Rezidans, ana okul resepsiyonundan ayrı olan güvenli bir girişe sahiptir ve öğrencilerin konaklama yerlerine okulun açık olduğu saatler dışında erişmelerini sağlar.    

Okula uzaklık: 1 dakika( Aynı bina)              

Phoenix Hall Summer Residence

Brighton Üniversitesi'ndeki Phoenix Halls, Kings Brighton okuluna sadece 3 dakikalık yürüme mesafesinde konforlu konaklama birimleri sunmaktadır.Tüm dairelerde tam donanımlı ortak mutfak ve salon vardır. Yemek pişirmek istemeyen öğrenciler yakındaki Kings Brighton okul kantininde yemek yiyebilirler veya alternatif olarak sadece birkaç dakika uzaklıkta çok çeşitli kafe, restoran ve barlar vardır. Rezidans, Brighton şehir merkezinin kalbinde yer almaktadır, yani tüm ilgi çekici yerlere kolayca ulaşabilirsiniz.                                                          

 Okula uzaklık: Yürüyerek 3 dakikadır.

York Grove Student House

York Grove öğrenci evi, baştan sona modern ve çok yüksek bir standartta tamamlanmıştır. Evde tam donanımlı bir ortak mutfak ve iki ek yaşam alanı ile arka tarafta bir bahçe bulunmaktadır. York Grove öğrenci evi, Brighton merkezinin yeşil ve 'Seven Dials' bölgesinde yer almaktadır. Ev, Kings Brighton okuluna ve ana tren istasyonu gibi diğer kullanışlı olanaklara sadece 10 dakikalık yürüme mesafesinde elverişli bir konuma sahiptir. York Grove'a birkaç dakikalık yürüme mesafesinde çok çeşitli kafeler, restoranlar, barlar ve mağazalar bulunmaktadır.        

Okula uzaklık: Yürüyerek 10 dakikadır.

 

 

Springfield Road Student House

Springfield Road öğrenci evi yüksek bir standartta tamamlanmıştır ve tam donanımlı bir ortak mutfak ve ayrı bir yaşam alanı içermektedir. Springfield Road öğrenci evi, Preston Park bölgesinde, Kings Brighton'a yaklaşık 10 dakikalık yürüme mesafesinde yer almaktadır. Ayrıca tren istasyonu, mağazalar, kafeler ve restoranlar gibi birçok yere de yakındır. Yerel otobüs servisi yakındır ve Brighton şehir merkezine ve sahile kolay erişim sağlar.

Okula uzaklık: Yürüyerek 10 dakikadır. 

FOTOĞRAFLAR

VİDEOLAR

PROGRAM ÜCRETLERİ

KAMPANYA BİTİŞ HAFTALIK DERS SAATİ KURS SÜRESİ
4 hf 6 hf 8 hf 10 hf 12 hf 16 hf 20 hf 24 hf 28 hf 32 hf 36 hf
Sabah (20) 985 1478 2368 2960 2601 3468 4336 4473 5219 5964 6710
Sabah (28) 1184 1776 2368 2960 3129 4172 5216 5491 6406 7321 8035

KONAKLAMA FİYATLARI

Konaklama Türü Oda Yemek Haftalık Ücret Haftalık Yaz Sezon Farkı
Aile Yanı Konaklama Tek Kişilik Oda Yarım Pansiyon 185
Yurt Tek Kişilik Oda Yarım Pansiyon 358

DİĞER GİDERLER

Kayıt Ücreti Konaklama İşlem Ücreti Havaalanında Karşılama Kurs Malzemeleri
85 - Gatwick (90) -

NOTLAR

.