OXFORD HOUSE COLLEGE NEW YORK DİL OKULU

Oxford House College New York Dil Okulu

Oxford House College İngilizce Dil Okulu

1974 yılından beri hizmet vermeye devam eden Oxford House College, siz eğitim alırken şehrin sunduğu her şeyi özümsemeniz için size en iyi şansı vermek için merkezi bir konuma sahiptir. Her yıl, 7.000'den fazla yerel ve uluslararası öğrenci OHC'ye İngilizce becerilerini, eğitimlerini ve kariyer beklentilerini geliştirmek için gelmektedir. OHC, birçok seçkin ve kaliteli okul ile ortaklık içindedir.

OHC İngiltere    

London( Oxford Street), London( Richmond), Stratford- Upon- Avon

OHC Kanada      

Toronto, Vancouver, Calgary

OHC İrlanda       

Dublin

OHC Avustralya

Sydney, Melbourne, Brisbane, Gold Coast, Cairns

OHC USA           

New York, Boston, Miami

 

Oxford House College New York İngilizce Dil Okulu

New York, dünyanın en tanınmış, en sevilen yerlerinden ve turistik yerlerinden ikonik Özgürlük Heykeli, Broadway, Times Meydanı ve Central Park, Empire State Binası ve Metropolitan Sanat Müzesi'ne ev sahipliği yapmaktadır. Manhattan adasındaki New York City, dünya üzerindeki herhangi bir yerden daha fazla ünlü ikonu tek bir kompakt alana sığdırmaktadır. OHC öğretmenleri ve personeli bu harika şehirde öğrenmeye ve sosyalleşmeye geçişinize yardımcı olmaktadır. New York'taki OHC'de İngilizce öğrenmek, gerçek New York'u yaşarken size iyi bir dil öğrenme şansı sunan, bütünsel olarak uyarıcı bir deneyimdir!

  • Modern sınıflar
  • Çalışma odaları
  • Bilgisayar laboratuvarı.
  • Ücretsiz öğrenci wifi erişimi.

 

Oxford House College New York’da düzenlenen programlar

  • Genel İngilizce Programları

Haftalık Ders Adedi

 

1 Ders Süresi

 

Kurs Süresi

2-52 hafta

Dil Düzeyi

Az-İleri

Başlangıç Tarihleri

Her hafta

Ort. Sınıf Mevcudu

15

Min. Katılım Yaşı

16

 

  • Genel ingilizce
  • Yönetici İngilizcesi
  • Yoğun TOEFL Hazırlığı
  • 1'e 1 İngilizce

 

 

 

KONAKLAMA SEÇENEKLERİ

Aile Yanı Konaklama

Özenle seçilmiş aile yanında konaklama seçenekleri ile kendinizi evinizde hissedecek ve dost canlısı bir ortamda İngilizce pratik yapabileceksiniz. Kendi odanız olacak ve 2 yemek seçeneğinden birini seçebilirsiniz: Kendi yemeğinizi kendiniz pişirebilir ya da sadece kahvaltı veya kahvaltı ve akşam yemeğini seçebilirsiniz. Manhattan'daki aile yanında konaklamalara talep yüksektir ve mümkün olduğunca erken rezervasyon yapmanızı önermektedirler. Paylaşılan odalar yalnızca aynı anda başka bir kişiyle gelip aynı anda ayrılıyorsanız kullanılabilir. Ev sahibi aileler, uluslararası öğrencilere bakma konusundaki samimiyetleri ve deneyimleri nedeniyle Öğrenci Hizmetleri Ekibi tarafından özenle seçilir. Tüm aile yanında konaklamalar, okula kolay ulaşım mesafesindedir.

Broadway Hotel & Hostel

Broadway, üst batı tarafında Central Park'a çok yakın bir konumda yer alan butik bir hosteldir. Şehrin her tarafına kolay erişim sağlayan yakın çevresi de dahil olmak üzere çok sayıda metro istasyonu vardır. Doğa Tarihi Müzesi, Lincoln Center, Columbia Üniversitesi, Strawberry tarlaları ve daha fazlası yürüme mesafesindedir.

Vanderbilt Residence

Vanderbilt, Mid-town Manhattan'da, 1930'lardan kalma bir binada, Grand Central, Rockefeller Center ve diğer birçok turistik yere yürüme mesafesinde iyi bir konuma sahiptir. Vanderbilt, ortak banyolu çeşitli tek ve ortak odalar sunan, hostel benzeri bir rezidansdır. Olanaklar arasında temizlik, 24 saat güvenlik, ücretsiz Wi-Fi, tam boy havuz, spor salonu, otomatlar ve oyunlar için ortak oda ve daha fazlası bulunmaktadır.

FOTOĞRAFLAR

PROGRAM ÜCRETLERİ

KAMPANYA BİTİŞ HAFTALIK DERS SAATİ KURS SÜRESİ
4 hf 6 hf 8 hf 10 hf 12 hf 16 hf 20 hf 24 hf 28 hf 32 hf 36 hf
Henüz fiyat bilgisi eklenmemiş. Detaylı bilgi için lütfen bizimle iletişime geçiniz.

DİĞER GİDERLER

Kayıt Ücreti Konaklama İşlem Ücreti Havaalanında Karşılama Kurs Malzemeleri