OXFORD HOUSE COLLEGE MİAMİ DİL OKULU

Oxford House College Miami Dil Okulu

Oxford House College İngilizce Dil Okulu

1974 yılından beri hizmet vermeye devam eden Oxford House College, siz eğitim alırken şehrin sunduğu her şeyi özümsemeniz için size en iyi şansı vermek için merkezi bir konuma sahiptir. Her yıl, 7.000'den fazla yerel ve uluslararası öğrenci OHC'ye İngilizce becerilerini, eğitimlerini ve kariyer beklentilerini geliştirmek için gelmektedir. OHC, birçok seçkin ve kaliteli okul ile ortaklık içindedir.

OHC İngiltere    

London( Oxford Street), London( Richmond), Stratford- Upon- Avon

OHC Kanada      

Toronto, Vancouver, Calgary

OHC İrlanda       

Dublin

OHC Avustralya

Sydney, Melbourne, Brisbane, Gold Coast, Cairns

OHC USA           

New York, Boston, Miami

 

Oxford House College Miami İngilizce Dil Okulu

Miami, her ziyaretçi için birçok unutulmaz aktivite ve eğlence sunmaktadır. OHC, Miami Beach'in sunduğu her şeyden en iyi şekilde yararlanmak için çok çeşitli sosyal aktiviteler ve fırsatları sunar. OHC Center, yerliler tarafından harika restoranlar, mağazalar ve barlarla çok iyi bilinen Alton Road üzerinde, South Beach Miami'nin kalbinde yer almaktadır. Miami Beach'in en ünlü kültürel mekanlarının çoğuna sadece birkaç dakika uzaklıktadır. OHC Miami Beach, Miami'nin dünyaca ünlü plajlarının ve gece hayatının eğlencesinin ve güneşinin tadını çıkarırken İngilizce öğrenmeniz için harika bir fırsattır. Disney World sadece kısa bir yolculuk uzaklıktadır.

  • Bilgisayar odası
  • Öğretmenler ve öğrencilerin kullanımı için DVD oynatıcılar, TV’ler, monitörler
  • Kahve dükkanı
  • Mikrodalgalar, buzdolapları ve diğer görsel-işitsel araçlar
  • Ücretsiz wifi

 

Oxford House College Miami’de düzenlenen programlar

  • Genel İngilizce Programları

Haftalık Ders Adedi

 

1 Ders Süresi

 

Kurs Süresi

2-52 hafta

Dil Düzeyi

Az-İleri

Başlangıç Tarihleri

Her hafta

Ort. Sınıf Mevcudu

15

Min. Katılım Yaşı

16

 

  • Genel ingilizce
  • Yönetici İngilizcesi
  • Yoğun TOEFL Hazırlığı
  • 1'e 1 İngilizce

 

 

KONAKLAMA SEÇENEKLERİ

Aile Yanı Konaklama

Aile yanı konaklama ile kendinizi evinizde hissedecek ve dost canlısı bir ortamda İngilizce pratik yapabileceksiniz. Kendi odanız olacak ve 2 yemek seçeneğinden birini seçebilirsiniz: sadece kahvaltı veya kahvaltı ve akşam yemeği. Paylaşılan odalar yalnızca aynı anda başka biriyle geliyorsanız ve aynı zamanda çıkıyorsanız kullanılabilir. Tüm aile yanı evleri okula, South Beach mağazalarına ve plajlara 60 dakika uzaklıktadır. Her evde ücretsiz Wi-Fi erişimi mevcuttur.

Student House

Miami Beach'teki Öğrenci Evleri, OHC-Miami'ye ait olan ve işletilen ve öğrencilere kısa veya uzun vadeli olarak kiralanan dairelerden oluşmaktadır. South Beach, Miami Beach'in en güney ucudur. Burası adanın en turistik kısmı ve ziyaretçilerine pek çok ilgi çekici yeri ve plajın en güzel bölümünü sunmaktadır. Adanın bu bölümünde konutlar çok çeşitlidir ve tüm yıl boyunca çok çeşitli kısa süreli konaklama seçenekleri mevcuttur.
Tüm evler okul kampüsüne 20 dakika yürüme mesafesindedir. Plaja yakınlık ve adanın büyüklüğü nedeniyle, bu, tüm evlerin mağazalardan, gece kulüplerine ve plaja kadar hayal edebileceğiniz her şeye yaklaşık 20 dakika uzaklıktadır.

Private Suites

Özel süit, tam donanımlı mutfak, banyo ve çift kişilik yatak içeren bir dairedir. Bu dairede en fazla dört kişi ağırlanabilmektedir. Özel süitte birlikte kalan öğrenciler birbirlerini tanımalı, birlikte seyahat etmeli ve aynı tarihlerde gelip ayrılmalıdır.

Shared Apartments

Daha ekonomik bir seçenek arayan öğrenciler için 2 yatak odalı daireler de sunulmaktadır. Bunlar, birden çok öğrenci tarafından paylaşılabilen birden çok yatak odası sunan daha büyük dairelerdir. Her zaman aynı dairede yaşayan herkesin paylaştığı bir mutfak ve bir banyo vardır (herhangi bir dairede maksimum 3 kişi). Öğrenciler bu dairelerde özel bir oda alma veya çift olarak seyahat etme ve ortak bir oda alma seçeneğine sahiptir. Yine çiftlerin birlikte seyahat etmesi, varış ve ayrılış tarihlerinin aynı olması ve aynı odada yaşaması gerekir.

FOTOĞRAFLAR

PROGRAM ÜCRETLERİ

KAMPANYA BİTİŞ HAFTALIK DERS SAATİ KURS SÜRESİ
4 hf 6 hf 8 hf 10 hf 12 hf 16 hf 20 hf 24 hf 28 hf 32 hf 36 hf
Henüz fiyat bilgisi eklenmemiş. Detaylı bilgi için lütfen bizimle iletişime geçiniz.

DİĞER GİDERLER

Kayıt Ücreti Konaklama İşlem Ücreti Havaalanında Karşılama Kurs Malzemeleri