OXFORD HOUSE COLLEGE BOSTON DİL OKULU

Oxford House College Boston Dil Okulu

Oxford House College İngilizce Dil Okulu

1974 yılından beri hizmet vermeye devam eden Oxford House College, siz eğitim alırken şehrin sunduğu her şeyi özümsemeniz için size en iyi şansı vermek için merkezi bir konuma sahiptir. Her yıl, 7.000'den fazla yerel ve uluslararası öğrenci OHC'ye İngilizce becerilerini, eğitimlerini ve kariyer beklentilerini geliştirmek için gelmektedir. OHC, birçok seçkin ve kaliteli okul ile ortaklık içindedir.

OHC İngiltere    

London( Oxford Street), London( Richmond), Stratford- Upon- Avon

OHC Kanada      

Toronto, Vancouver, Calgary

OHC İrlanda       

Dublin

OHC Avustralya

Sydney, Melbourne, Brisbane, Gold Coast, Cairns

OHC USA           

New York, Boston, Miami

 

Oxford House College Boston İngilizce Dil Okulu

OHC Boston, Boston'un en popüler turistik yerlerinden biri olan Faneuil Hall Marketplace yakınında şehir merkezinde yer almaktadır. Burada harika bir İngilizce öğretimi alırken aynı zamanda sosyal etkinliklere katılabilirsiniz. Şık bir sofistike ve ünlü New England cazibesinin bir karışımı ile inanılmaz derecede canlı bir şehirde yaşayacaksınız. Boston'daki konumun her ayrıntısı, etkileyici, eğlence dolu bir akademik ve seyahat deneyimi sunmak için tasarlanmıştır. Merkezi konumdan kendini işine adamış ve yüksek nitelikli öğretmenlere kadar unutulmaz bir eğitim sizi beklemektedir. OHC Boston, yakın zamanda yenilenmiş South Market Building'deki tarihi Faneuil Hall Marketplace'de yer almaktadır. Okul, tüm ana metro hatlarına ve birkaç otobüs durağına yakın ve havaalanına sadece 15 dakika uzaklıktadır.

  • Geniş ve modern sınıflar
  • Öğrenci salonu
  • Bilgisayar alanı
  • Mutfak alanın
  • Ücretsiz wifi

 

Oxford House College Boston’da düzenlenen programlar

  • Genel İngilizce Programları

Haftalık Ders Adedi

 

1 Ders Süresi

 

Kurs Süresi

2-52 hafta

Dil Düzeyi

Az-İleri

Başlangıç Tarihleri

Her hafta

Ort. Sınıf Mevcudu

15

Min. Katılım Yaşı

16

 

  • Genel ingilizce
  • Yönetici İngilizcesi
  • Yoğun TOEFL Hazırlığı
  • 1'e 1 İngilizce

 

 

KONAKLAMA SEÇENEKLERİ

Aile Yanı Konaklama

Boston'daki konaklamanızın en iyi şekilde geçmesi için yerel bir aileyle yaşama seçeneği sunulmaktadır. Kültür anlayışınızı zenginleştirebilir ve dil pratiği yapabilirsiniz. Ev sahibi aileler, deneyimli personelimiz tarafından özenle seçilir ve daha sonra düzenli olarak ziyaret edilir.

International Guest House

IGH, Boston'un en arzu edilen ve en güvenli mahallelerinden biri olan tarihi Back Bay'in kalbinde konut sunan bir pansiyondur. IGH, sakinlerine ekonomik ve konforlu bir yaşam sunar.

ESL Townhouse

ESL Townhouse şehir merkezinde, misafirlerine ortak daireler ve özel stüdyolar sunmaktadır. Fenway'de yer alan bu daireler, Boston'un sunduğu her şeye elverişlidir.

The Constitution Inn - YMCA

Charlestown Navy Yard'da bulunan otel, Boston şehir merkezindeki turistik mekanlara kısa bir yürüyüş mesafesindedir. Constitution Inn YMCA, konukları birçok tarihi mekana ve popüler ilgi çekici noktalara yakın ideal bir konuma yerleştirir. Constitution'ın konukları, otelin yakındaki YMCA ile ortaklığından yararlanabilirler. Bu, son teknoloji bir fitness merkezine, büyük yüzme havuzuna ve saunaya ücretsiz erişim sağlar. Ücretsiz yoga dersleri de mevcuttur. Otel, ücretsiz hızlı internet erişimi ve bünyesinde çamaşır yıkama olanakları sunmaktadır. Her odada küçük bir mutfak bulunmaktadır. 

 

 

FOTOĞRAFLAR

PROGRAM ÜCRETLERİ

KAMPANYA BİTİŞ HAFTALIK DERS SAATİ KURS SÜRESİ
4 hf 6 hf 8 hf 10 hf 12 hf 16 hf 20 hf 24 hf 28 hf 32 hf 36 hf
Henüz fiyat bilgisi eklenmemiş. Detaylı bilgi için lütfen bizimle iletişime geçiniz.

DİĞER GİDERLER

Kayıt Ücreti Konaklama İşlem Ücreti Havaalanında Karşılama Kurs Malzemeleri