CONVERSE INTERNATİONAL SCHOOL OF LANGUAGES

Converse International School of Languages

Converse International School of Language

1972'den beri, dünyanın her yerinden insanlar, Converse International School of Languages ​​(CISL) 'de etkili İngilizce iletişim kurmayı öğrenmektedir. CISL,  öğrencilerin İngilizce becerilerini geliştirmelerine yardımcı olmak için çeşitli dil kursları sunmaktadır. CISL ayrıca, 13-17 yaşları arasındaki öğrenciler için ABD genelinde yıl boyunca birkaç genç programına sahiptir. Entegre CISL müfredatı gramer, kelime bilgisi oluşturma, okuma, yazma, dinleme ve konuşma becerilerini birleştirir. 

 

Converse International School of Language San Diego

Converse International School of Languages, kilometrelerce sahil şeridi ve muhteşem plajları ile güneşli San Diego, Kaliforniya'da profesyonel İngilizce dersleri sunmaktadır. Kaliforniya'nın çarpıcı sahilleri, güzel havası ve ünlü şehirleri, rahat Kaliforniya yaşam tarzını arayanları cezbeder, ancak Altın Eyalet, mükemmel gün batımlarından ve sahilde uzun günlerden daha fazlasını sunar. Kaliforniya'nın birinci sınıf mutfağı, kültürel açıdan zengin şehirleri ve nefes kesen doğal parkları burayı mükemmel bir alan haline getirmektedir. Kaliforniya'da uluslararası bir öğrenci olmak daima heyecan vericidir.

Okuldan sonra, San Diego'nun Küçük İtalya'sı veya şehrin güzel parkları ve plajları gibi mahallelerde Kaliforniya'nın heyecan verici füzyon mutfağına göz atabilirsiniz. Yerel bir konser salonunda biraz canlı müzik dinleyebilir, şık yeni bir restoranda akşam yemeği yiyebilir ya da bir kokteyl yudumlayabilir ve günbatımında güzel şehir silüetinin tadını çıkarabilirsiniz.

 

Converse International School of Language San Diego’da düzenlenen programlar

 • Genel İngilizce

Haftalık Ders Adedi

20

1 Ders Süresi

50 dk

Kurs Süresi

2-52 hafta

Dil Düzeyi

Az-İleri

Başlangıç Tarihleri

Her hafta

Ort. Sınıf Mevcudu

8

Min. Katılım Yaşı

 

 

 • Sınav Hazırlık (Cambridge, TOEFL, TOEIC, IELTS)
 • İş İngilizcesi
 • Özel Dersler
 • Kariyer İngilizcesi
 • Akademik İngilizce
 • Junior Programlar

 

KONAKLAMA SEÇENEKLERİ

Aile Yanı Konaklama

Aile yanı konaklama seçeneğinde, her öğrencinin kendine ait bir odası vardır. Yemekler aile yanında konaklama fiyatlarına dahildir. Sadece kahvaltı ya da haftanın 7 günü kahvaltı ve akşam yemeği seçenekleri vardır.

Ev sahibi aileler özenle seçilir ve CISL tarafından belirlenen kriterlere göre izlenir. Evler rahat, aileler misafirperver olmalıdır. CISL öğrencilerin İngilizce'de akıcılık geliştirmeleri için yardım etmekle gerçekten ilgilenmektedir.

 

Vantagio State Street

San Diego'daki Vantaggio Eyalet Caddesi, kaldırım kafeleri ve çok sayıda restoranla kaplı şirin ve modaya uygun bir yer olan Küçük İtalya'nın kalbinde yer almaktadır. Buradaki yeni eviniz, şehir merkezine ve limana sadece birkaç blok, Gaslamp Quarter ve San Diego havaalanına sadece birkaç dakika uzaklıktadır.

 • Yürüyerek yaklaşık 25 dakika.
 • Çift Kişi: Yalnızca arkadaşlar için. İki küçük yatak var
 • Odaların İçeriği: Ücretsiz Wi-Fi, televizyon, telefon, mini buzdolabı ve mikrodalga. Tesis bünyesinde bilgisayar odası, çamaşır odası ve ortak mutfak mevcuttur.
 • Yemek sağlanmaz

FOTOĞRAFLAR

PROGRAM ÜCRETLERİ

KAMPANYA BİTİŞ HAFTALIK DERS SAATİ KURS SÜRESİ
4 hf 6 hf 8 hf 10 hf 12 hf 16 hf 20 hf 24 hf 28 hf 32 hf 36 hf
Henüz fiyat bilgisi eklenmemiş. Detaylı bilgi için lütfen bizimle iletişime geçiniz.

DİĞER GİDERLER

Kayıt Ücreti Konaklama İşlem Ücreti Havaalanında Karşılama Kurs Malzemeleri