TWİN ENGLİSH CENTRE DUBLİN DİL OKULU

Twin English Centre Dublin Dil Okulu

TWIN DUBLİN DİL OKULU

Twin English Center Dublin (eski adıyla Alpha College of English),faaliyet gösterdiği

son 30 yılda, 50’den fazla ülkeden gelen öğrencilere yüksek kalite standartlarıyla eğitim veriyor. Twin English Centre, Dublin dışında İngiltere’deki Londra ve Eastbourne'da okullarında eğitim veriyor.

 

Dublin'deki North Great George's Caddesi'nde yer alan Twin English Center güzel bir Gorgian binaya sahiptir. Okulun bulunduğu cadde özgün  tarihini ve mimarisini korumakla ünlüdür ve İrlanda'nın başkenti Dublin’in tam kalbindedir. Dublin, İngilizce dil becerilerini geliştirmek isteyen öğrenciler için harika bir atmosfere sahip, canlı ve arkadaş canlısı bir şehirdir.

 

TWIN Dublin Programlardan bazıları

  • Genel ingilizce

 

Haftalık Ders Adedi

18.3,  22.5, 26.6 Saat

1 ders süresi

60 dk

Dil Düzeyi

Az - İleri

Başlangıç Tarihleri

Her Pazartesi

Ort. Sınıf Mevcudu

En fazla 15

Min. Katılım Yaşı

12 ( max.15)

 

KONAKLAMA SEÇENEKLERİ

Aile Yanı Konaklama

Aile yanında konaklama seçeneğini İrlanda kültürünü deneyimlemek, İrlandalılar hakkında daha fazla bilgi edinmek ve İrlandalılarla konuşma pratiğine ilk elden sahip olmak isteyen öğrencilere mutlaka tavsiye ediyoruz.       

 

Twin Dublin’in öğrencilerini yerleştirdikleri İrlandalı aileler toplu taşıma hizmetlerine yakın bir yerlerde yaşamaktadır. Öğrenciler okula/şehir merkezine toplu taşıma araçları ile seyahat edebilirler. Ortalama ulaşım süresi 30-40 dakikadır.

 

Ailelerin okul tarafından öğrencilere ders çalışacakları,  dinlenecekleri rahatlatıcı bir ortam sundukları, güvenli ortam sunmaları vb kriterler dikkate alınarak dikkatlice seçimektedir. Aile yanında konaklama, öğrenciler için bir aile ortamının parçası olmalarına ve evde İngilizce pratik yapmalarına ideal ortam hazırladığı için dil öğrenimi için mükemmel bir seçenektir.

 

Yurtta Konaklama

Daha bağımsız yaşamı tercih eden öğrenciler, Twin dil okullarına yürüme mesafesinde bulunan yurtlardan birini seçebilirler. Yurtta konaklama, tek kişilik yataklardan çok yataklı odalara ve ortak, banyolu ve stüdyo seçeneklerine sahiptir.

Dublin'deki Twin dil okullarının her ikisine de yürüme mesafesinde Twin yurtları bulunuyor. Dublin'de kalırken öğrencilere bağımsız bir yaşam deneyimi yaşama fırsatı sunar. Yurtlardaki ortak alanlar öğrencilerin diğer ülkelerden gelen öğrencilerle sosyalleşebilmeleri ve farklı kültürler hakkında daha fazla bilgi edinmelerine olanak tanır

FOTOĞRAFLAR

PROGRAM ÜCRETLERİ

KAMPANYA BİTİŞ HAFTALIK DERS SAATİ KURS SÜRESİ
4 hf 6 hf 8 hf 10 hf 12 hf 16 hf 20 hf 24 hf 28 hf 32 hf 36 hf
Henüz fiyat bilgisi eklenmemiş. Detaylı bilgi için lütfen bizimle iletişime geçiniz.

DİĞER GİDERLER

Kayıt Ücreti Konaklama İşlem Ücreti Havaalanında Karşılama Kurs Malzemeleri

NOTLAR

.