ISE- THE INTERNATİONAL SCHOOL OF ENGLİSH DUBLİN

ISE- The International School of English Dublin

ISE (THE INTERNATIONAL SCHOOL OF ENGLISH) DUBLIN İNGİLİZCE DİL OKULU

ISE dil okulu Dublin şehir merkezinde ve Waterford’da olmak üzere 2 ayrı kampüste eğitim vermektedir. Ekonomik ancak kaliteli eğitim vermesiyle bilinen ISE, butik yapısı sayesinde öğrencilerle çok yakından ilgilenmektedir. Personelinin tamamı İrlandalı olan ISE kurulduğu ilk günden bugüne yüksek düzeyde kalite ile eğitim vermeyi ilke edinmiştir. Derslerin yanında sürekli aktiviteleri ile öğrenciye dili sosyal hayatta kullanma şansı veren okul, fiyat/fayda açısından da çok cazip bir seçenektir.

 

ISE Dublin’in sunduğu olanaklardan bazıları;

  • Teknoloji ile iç içe verilen inovatif eğitim tarzı.
  • Ders dışı etkinliklerle öğrenciyi sosyal hayata adapte etmek.
  • İş bulma konusunda öğrencilerine verdiği destekler.
  • Dünyanın en güzel şehirlerinden biri olan Dublin ve İrlanda’daki diğer şehirlere düzenli geziler.

 

 

ISE Dublin: Dublin, güvenli bir yer olma ünüyle İrlanda'nın en büyük ve en kozmopolit şehridir. Dünyanın her yerinden öğrenciler Dublin'de okumak için geliyorlar, bu nedenle farklı kültürlerden insanlarla tanışmak için birçok fırsat bulacaksınız. Canlı müzik yapan İrlanda barları ve barları, yaz öğleden sonraları için kumlu bir plaj, müzeler ve göz alıcı mimariyle, Dublin'de yapılacak bir şey veya her zaman bir şeyler vardır.

ISE Dublin 14 ayrı donanımlı sınıf içeren binasında yıl boyunca eğitim vermektedir.

 

 

ISE Waterford: Waterford, güneşli güneydoğuda yer aldığından ve sahil şeridi, plajlar, dağlar, nehirler ve ormanlık alanların farklı ve güzel bir manzarasına sahip olan açık havada eğlenmek için mükemmel bir yer.

Waterford'da yaşamanın maliyeti Dublin'den oldukça düşüktür ve yaşam maliyetleri bakımından tüm İrlanda şehirleri içinde en uygun olanıdır.

ISE Dublin 16 ayrı donanımlı sınıf içeren binasında yıl boyunca eğitim vermektedir.

 

 

ISE Dublin Programlardan bazıları

Genel/ Yoğun İngilizce Programı

Haftalık Ders Adedi

15 Saat (1 ders 60 dk)

Sabah:09.00-12.00  ya da

Öğleden sonra: 13.45-17.00

 

20 saat (1 ders 60 dk)

Dil Düzeyi

Az  – İleri

Başlangıç Tarihleri

Her Pazartesi

Ort. Sınıf Mevcudu

12 ( max.15)

 

Genel İngilizce ve Sınav Hazırlık programını haftada 15 saat takip ediyorsunuz. Konuşma, dinleme, okuma ve yazma becerilerinin yanı sıra, dil yapıları ve kelime bilgisi geliştirmek için birçok fırsat veren iletişimsel ve canlı derslere katılıyorsunuz.

 

Öğrenciler haftada 5 saat daha sohbet dersi alacaklardır. Bu ilginç konuları tartışarak konuşma akıcılığını ve doğruluğunu arttırmak ve yapılan dil hataları hakkında geri bildirim almak için bir fırsattır.

 

30 saatlik kursu sabah 3 saat, öğleden sonra 3 saat Genel İngilizce Sınav Hazırlık bölümünden oluşmaktadır. Size yeni dil yapıları ve kelime bilgisi öğretiliyor ve konuşma, dinleme, okuma ve yazma becerilerinizi geliştiriyorsunuz. Sınıfların iletişimsel ve canlı olmasını sağlamak için çiftler ve gruplar halinde çalışmaya teşvik edilirsiniz.

 

Ayrıca sınava hazırlıklarına yardımcı olmaları için sınava hazırlanmaları için bazı sınıflar verilir.

 

ISE Dublin’de Düzenlenen Programlara Örnekler

  • WORK & STUDY (25 hafta ve üzeri eğitim / yasal Çalışma Hakkı) (GE15 & GE20)

25 hafta ve üzeri dil eğitimi alarak İrlanda’da Yasal Çalışma hakkına sahip olabilirsiniz.

  • IELTS hazırlık
  • GENÇLER VE ÇOCUKLAR İÇİN YAZ KURSLARI

 

 

KONAKLAMA SEÇENEKLERİ

ISE Dublin Aile Yanı Konaklama

ISE Dublin Aile Yanı Konaklama:

İrlandalı Aile yanında konaklama seçeneğini İrlanda kültürünü deneyimlemek ve İrlandalılar hakkında daha fazla bilgi edinmek ve İrlandalılarla konuşma pratiğine ilk elden sahip olmak öğrencilere hararetle tavsiye ediyoruz.

ISE Dublin’in öğrencilerini yerleştirdikleri İrlandalı aileler toplu taşıma hizmetlerine yakın bir yerlerde yaşamaktadır. Öğrenciler okula/şehir merkezine toplu taşıma araçları ile seyahat edebilirler. Ortalama ulaşım süresi 30-40 dakikadır.

İrlandalı ev sahibi aileler tek / iki yataklı oda, ortak aile banyosu, hafif çamaşır yıkama olanaklarına sahiptir.  Yemek düzeni hafta içi kahvaltı, akşam yemeği ve hafta sonu 3 öğün olmak üzere yarım pansiyon şeklindedir. Okul kaydı yapılırken özel talepler ayrıca belirtilmelidir. (  özel diyet, evcil hayvan, çocuk vb.)

ISE Dublin Öğrenci Rezidansı

ISE Dublin Öğrenci Rezidansı

Tüm konaklama merkezleri Dublin’in güvenli bölgelerinde yer almakta olup çoğu üniversiteye yakındır. Bu konutlar TV, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, mikrodalga fırın, ocak ve merkezi ısıtma gibi tüm standart olanaklarla iyi bir şekilde donatılmıştır. Ücretsiz internet erişimi bulunuyor.

Konutlar, Dublin şehir merkezine yürüyerek ortalama 20-40 dakika uzaklıkta bulunuyor. Bazı konaklama birimleri toplu taşıma araçları veya bisikletle 40 dakika uzaklığa kadar çıkabilir.

Özelliklerden bazıları, Tek, çift ve çok yataklı odalar,  Kendi yemeklerinizi hazırlayabileceğiniz, bulaşık yıkayabileceğiniz şekilde donanımlı,  yüksek hızlı Wi-Fi bağlantısı ve tam yatak seti. Fiyatlara faturalar (elektrik, gaz, su, çöp kutuları) ve ücretsiz Wi-Fi internet bağlantısı dahildir.

 

FOTOĞRAFLAR

VİDEOLAR

PROGRAM ÜCRETLERİ

KAMPANYA BİTİŞ HAFTALIK DERS SAATİ KURS SÜRESİ
4 hf 6 hf 8 hf 10 hf 12 hf 16 hf 20 hf 24 hf 28 hf 32 hf 36 hf
Henüz fiyat bilgisi eklenmemiş. Detaylı bilgi için lütfen bizimle iletişime geçiniz.

DİĞER GİDERLER

Kayıt Ücreti Konaklama İşlem Ücreti Havaalanında Karşılama Kurs Malzemeleri

NOTLAR

.