EMERALD CULTURAL INSTİTUTE DUBLİN DİL OKULU

Emerald Cultural Institute Dublin Dil Okulu

 

EMERALD CULTURAL INSTITUTE DUBLİN DİL OKULU

1986 yılında Dublin’de kurulmuş olan Emerald Cultural Institute, Dublin’de iki yetişkin okulu, 7 genç öğrenci merkezi ve İngiltere’de 2 genç merkeziyle İrlanda’nın en köklü dil okullarından biridir. 45 kişilik akademik kadrosu deneyim ve birikim sahip öğretmenlerden oluşmaktadır. ISO 9001:2000 akrediteli okul olarak hedefi öğrencilere kaliteli bir eğitim sunmaktır.

Genel ve Profesyonel İngilizce kurslarını yıllardır uzman kadrosu ile başarıyla 40’tan fazla ülkeden öğrenciye sunan Emerald dil okulu, iki farklı merkezde eğitim vermektedir. TOEIC, TIE, Trinity ve Oxford Test of English yetkili sınav merkezi olan Emerald Cultural Institute, yetişkinler için dil eğitimi merkezleri Palmerston Park ve Merrion Square kampüsleridir.

Emerald Palmerston Park kampüsü, şehir merkezine 5-6 dk mesafede; sakin, güvenli ve yeşil bir bölgede bulunuyor. Stresten ve şehir hayatından uzak olması özellikleriyle öğrencilere dil eğitimlerine odaklanabilme olanağı sunuyor.

Emerald Merrion Square kampüsü ise Dublin şehir merkezinin kalbinde yer alıyor. Dublin’in en popüler caddelerinden biri olan Grafton Street’e sadece kısa bir yürüyüş uzaklığındadır.

EMERALD CULTURAL INSTITUTE Dublin Programlardan bazıları

 

Haftalık Ders Adedi

20 Saat (20 x 60 dk)

Dil Düzeyi

Beginner to Advanced

Başlangıç Tarihleri

Her Pazartesi

Ort. Sınıf Mevcudu

9 ( max.14)

Min. Yaş

17

 

  • Yoğun kurs
  • Kombine Kurs (20 ders grup + 5 ders 1:1 özel ders)
  • Cambridge Sınav Kursu - First Certificate FCE
  • Cambridge Sınav Kursu - CAE
  • IELTS Sınav Kursu
  • Yoğun Kurs + IELTS Hazırlığı
  • GENÇLER İÇİN YAZ OKULLARI

KONAKLAMA SEÇENEKLERİ

Aile Yanı Konaklama

Aile Yanı Konaklama

Aile yanında konaklama seçeneğini İrlanda kültürünü deneyimlemek, İrlandalılar hakkında daha fazla bilgi edinmek ve İrlandalılarla konuşma pratiğine ilk elden sahip olmak isteyen öğrencilere mutlaka tavsiye ediyoruz.    

Emerald Cultural Institute Dublin’in öğrencilerini yerleştirdikleri İrlandalı aileler toplu taşıma hizmetlerine yakın bir yerlerde yaşamaktadır. Öğrenciler okula/şehir merkezine toplu taşıma araçları ile seyahat edebilirler. Aileler- Emerald Dublin dil okulu arası  ulaşım süresi ortalama 20-40 dakikadır.

Marino Institute of Education Yurdu

Marino Institute of Education Yurdu:

Marino, 300’ün üzerinde öğrenciye ev sahipliği yapan bir yurttur. Odalar tek kişilik ve özel banyoludur. Her odada çalışma alanları bulunuyor. Tam donanımlı mutfak ve oturma odasına sahiptir. Çamaşırhane ve ücretsiz Wifi bulunuyor. Harika manzaralara sahip bahçeler, öğrenciler için vazgeçilmez bir alandır. Yurtta restoran ve kafeterya bulunmaktadır.

St. Raphaela’s Residence Yurdu

St. Raphaela’s  Residence Yurdu:

Odalar tek veya çift kişiliktir. Yemek hizmeti yoktur. Ortak mutfak ve ortak oturma alanı bulunur. Milltown Park ve Palmerston Park okullarına direkt tramvay yönündedir. Çamaşırhane bulunur.

 

 

FOTOĞRAFLAR

PROGRAM ÜCRETLERİ

KAMPANYA BİTİŞ HAFTALIK DERS SAATİ KURS SÜRESİ
4 hf 6 hf 8 hf 10 hf 12 hf 16 hf 20 hf 24 hf 28 hf 32 hf 36 hf
Henüz fiyat bilgisi eklenmemiş. Detaylı bilgi için lütfen bizimle iletişime geçiniz.

DİĞER GİDERLER

Kayıt Ücreti Konaklama İşlem Ücreti Havaalanında Karşılama Kurs Malzemeleri

NOTLAR

.