ATLAS DUBLİN DİL OKULU

Atlas Dublin Dil Okulu

Atlas Dil okulu İrlanda Dublin  ve Malta’Atlas Dublin, Şehrin güneyinde Büyük Kanal'a bakan güzel bir manzarası olan Portobello House'da bulunuyor.

 

Atlas Dublin’de Genel İngilizce kurslarımı, İngilizce konuşulan bir ortamda yaşamanıza, çalışmanıza, eğitim görmenize ve seyahat etmenize yönelik dil becerileri kazanmanız için düzenlenmektedir. Kursunuz boyunca Öğretim Yöneticisi ile görüşerek ve seviyeniz ve ihtiyaçlarınız temel alınarak açık öğrenme hedeflerinizi geliştireceksiniz. Öğretmenleriniz kursunuz boyunca gelişiminizi izleyecek ve düzenli olarak geri bildirimlerde ve tavsiyelerde bulunacaklardır.

Sosyal program

Öğrencilerin İrlanda’da geçirdikleri zamandan azami ölçüde faydalanabilmeleri için sadece sınıfta değil, çeşitli ortamlarda İngilizce'ye maruz kalmaları dil gelişimleri son derece faydalı olduğunu düşünen okul, sosyal ve kültürel programları olabildiğince çeşitli, canlı ve ilginç olmasını sağlamak için çok fazla zaman ve enerji harcamaktadır.

 

Öğrenciler için yıl boyunca etkinlikler, turlar ve ziyaretler düzenleyen özel bir sosyal program koordinatörü bulunuyor. Bu aktiviteler neredeyse tüm kursların planlanmış bir parçasıdır ve normalde öğleden sonra ve akşamları dersten sonra gerçekleşir. Connemara, Clare ve Galway gibi Dublin dışındaki doğal alanlara günlük ve hafta sonu gezileri düzenliyor.

 

 • Sanat Galerisi ve Müze Turları
 • Sinema / tiyatro ziyaretleri
 • Okul partileri
 • Futbol, Yoga ve diğer spor faaliyetleri
 • Festivaller

KONAKLAMA SEÇENEKLERİ

Aile Yanı Konaklama

Aile Yanında Konaklama

İrlanda her zaman misafirperverliği ile ünlü olmuştur ve ev sahipliği yapan bir ailenin yanında kalmak doğrudan bir deneyim için en iyi yollardan biridir. Pek çok öğrenci, İrlanda kültürü içinde benzersiz bir fikir edinmeleri ve doğal günlük şartlarda uygulayarak İngilizcelerini geliştirmeleri için mükemmel bir fırsat sağladığı için İrlandalı bir ailenin yanında kalmayı çok faydalı bir deneyim olarak görürler.

 

Ailelerin tamamı Atlas Dil Okulu konaklama sorumlusu tarafından bireysel olarak görüşülmüş ve deneyimlerinden ve samimiyetlerinden dolayı seçilmiştir. Aksi talep edilmedikçe, öğrenciler çalışma imkanlarına sahip tek kişilik kendilerine ait odalarda kalmaktadırlar. Talep edilmedikçe veya bir grubun parçası olarak gelmedikleri sürece ayni ulusa ait öğrenciler aynı aile yanında kalmamaktadır.

Terenure Park Yurdu

Ev sahipliği yapan ailelerin yanında kalmak istemeyen öğrenciler için şehir civarında bazı modern ve tam servisli yurtlar mevcuttur. İstek üzerine yapılan yurt konaklaması genellikle öğrencinin oraya ulaşmasından en az 4 hafta önce ayırtılmış olması gerekmektedir.

 

Bu 5 yatak odalı harika yurt, güzel Dublin 6w bölgesinde yer almaktadır ve Atlas’a otobüsle 10 dakika veya yürüyerek 35 dakikalık uzaklıkladır. Yurt, her odada bir banyosu bulunan aydınlık, modern yatak odalarına sahiptir. Temiz havanın tadını çıkarmak için dışarıda geniş bir kamelyanın yanı sıra ferah ortak bir alan da vardır.

 

 • Tek kişilik ve iki kişilik odalar
 • Kablolu TV
 • Ev eşyaları, çatal kaşık ve tabak takımı sağlanması
 • Çamaşırhane imkanı
 • Ücretsiz kablosuz internet erişimi
Griffith Hall Yurdu - Sadece Yaz Döneminde

Sadece YAZ döneminde açıktır.

 

Griffith yurdu Atlas Dil Okulu'ndan sadece 5 dakika uzaklıktadır. Odalar modern ve aydınlıktır ve 24 saat güvenlik bulunmaktadır Her dairede geniş, mobilyalı bir oturma odası, mutfak ve banyo ile ücretsiz Wi-Fi bulunmaktadır.

 •  Her 2 yatak odalı dairede iki banyo bulunmaktadır.
 • Mükemmel konum - Atlas'a sadece 5 dakika ve St. Stephen Green'e 15 dakika!
 • Elektrikli fırın, elektrikli seramik ocak, mikrodalga fırın, buzdolabı / dondurucu, dolaplar, elektrikli su ısıtıcısı ve ekmek kızartma makinesi. Mutfak eşyaları, çatal bıçak takımı ve tabak takımlar dahildir.
 • Her daire yaklaşık 60 metrekarelik bir zemin alanına sahiptir ve zevkle dekore edilmiştir.
 • Her dairede internet erişim noktası vardır ve ücretsizdir.

FOTOĞRAFLAR

VİDEOLAR

PROGRAM ÜCRETLERİ

KAMPANYA BİTİŞ HAFTALIK DERS SAATİ KURS SÜRESİ
4 hf 6 hf 8 hf 10 hf 12 hf 16 hf 20 hf 24 hf 28 hf 32 hf 36 hf
20 (sabah) 860 1200 1600 2000 2400 2960 3700 4195 (25 Hafta) 5075 (33 hafta) 5290 (35 hafta)
20 (öğleden sonra) 700

DİĞER GİDERLER

Kayıt Ücreti Konaklama İşlem Ücreti Havaalanında Karşılama Kurs Malzemeleri

NOTLAR

.