ILSC ADELAİDE İNGİLİZCE DİL OKULU

ILSC Adelaide İngilizce Dil Okulu

ILSC

ILSC, İlk merkezini 1991 yılında Vancouver açtığından bu yana, İngilizce dil eğitiminde bir dünya lideri haline geldi. ILSC halen Kanada’da Toronto ve Vancouver, Avustralya’da Brisbane, Melbourne Sydney ve Adelaide’daki dil okullarında 100'den fazla ülkeden gelen uluslararası öğrencilere İngilizce dil eğitimi programları sunmaktadır.

 

ILSC Adelaide

Adelaide dil okulunda sunulan çeşitli İngilizce kursları ile İngilizce öğrenme hedefiniz ne olursa olsun, başarıya ulaşmanıza yardımcı olacak seçenekler mevcuttur.  Adelaide, rahat, kültürel açıdan zengin, ancak uygun fiyatlı bir İngilizce eğitim deneyimi için idealdir. Sınıfta olmadığınızda, şehri ücretsiz bir şehir bisikletiyle turlayabilir, muhteşem bir plajda rahatlayabilirsiniz, Adelaide tepelerinde bir kadeh şarap alabilir veya şehrin birçok festivalinden birine katılabilirsiniz. Her zaman görülecek veya yapılacak bir şey vardır. Adelaide'yi kendi başınıza keşfedebilir veya diğer öğrencilerle tanışmak, yerel halkla bağlantı kurmak ve şehrin sunduğu her şeyi keşfetmek için ILSC etkinliklerine ve gönüllü fırsatlarına katılabilirsiniz. ILSC'nin kampüsü, alışveriş, parklar, galeriler ve daha fazlasına birkaç adımlık mesafede merkezi bir konumdadır.

 

ILSC Adelaide  programlar

  • Genel İngilizce Programları

Haftalık Ders Adedi

24

1 Ders Süresi

 

Dil Düzeyi

Başlangıç-İleri

Başlangıç Tarihleri

Her Pazartesi

Ort. Sınıf Mevcudu

 14

Min. Katılım Yaşı

 16

 

  • Akademik ve IELTS hazırlık programı
  • İş İngilizcesi
  • Yaratıcı ve Kültürel İngilizce
  • Üniversite Parthway ( ILSC Avustralya dil okulları birçok Avustralya kolej/TAFE ve üniversitesi ile işbirliği yapmaktadır)

KONAKLAMA SEÇENEKLERİ

Aile Yanı Konaklama

Yarım Pansiyon: Kahvaltınızı ve akşam yemeğinizi ev sahibi aileniz ile birlikte yiyebilir aynı zamanda yeni arkadaşlarınızla dışarıda öğle yemeği yiyebilirsiniz.

Tam Pansiyon: Eksiksiz bir yemek planı ile aile yanında konaklama deneyiminin keyfini çıkarabilir, böylece tüm yemek ihtiyaçlarınız aile yanında kalan aileniz tarafından karşılanmaktadır.

 

 

Urbanest North Terrace

Adelaide'nin kültürel şeridinde bulunan Urbanest North Terrace, popüler ve konforlu bir öğrenci yurdudur. Modern tesis ILSC-Adelaide'ye sadece 10 dakikalık yürüme mesafesindedir ve şehrin belli başlı üniversitelerine yakındır. Rundle Mall alışveriş merkezine, West End'in canlı gece hayatına birkaç adım mesafede ve bir Adelaide tren istasyonu ve tramvay durağının karşısında yaşayın. Urbanest her şeye sahiptir.

FOTOĞRAFLAR

VİDEOLAR

PROGRAM ÜCRETLERİ

KAMPANYA BİTİŞ HAFTALIK DERS SAATİ KURS SÜRESİ
4 hf 6 hf 8 hf 10 hf 12 hf 16 hf 20 hf 24 hf 28 hf 32 hf 36 hf
20 (Sabah) 2592 3456 4320 5184 6040 6912 1296

DİĞER GİDERLER

Kayıt Ücreti Konaklama İşlem Ücreti Havaalanında Karşılama Kurs Malzemeleri
230 - - 40 (5 haftaya kadar), 10 (5 haftadan sonra)

NOTLAR

.