LANGUAGE SPECİALİST INTERNATİONAL

Language Specialist International

LSI LANGUAGE SPECIALIST INTERNATIONAL

1985 yılında kurulan LSI Portsmouth İngilizce Dil Okulu, British Council denetiminden %100 başarı elde etmiştir. Deneyimli eğitim kadrosu, tüm akademik ve profesyonel becerilere sahiptir. Okulun misyonu, olabilecekleri en iyi İngilizce dil okulu olmak ve öğrencilerine LSI'deyken kaldıkları süre boyunca her açıdan sahip olabilecekleri en iyi deneyimi yaşatmaktır.

 

LSI Portsmouth

Portsmouth, İngiltere'nin güzel güney kıyısında, canlı ve tarihi bir üniversite şehridir. Portsmouth, yapılacak eğlenceli şeylerle dolu canlı bir yerdir. Yaklaşık 20.000 üniversite öğrencisi bulunmaktadır. İngiltere'nin tek ada şehri olan Portsmouth’da hafta sonu sahilde dinlenerek, deniz kenarındaki ortak alanda (park alanı) spor yaparak veya  barbekü yaparak keyifli vakit geçirebilirsiniz.

 

LSI Portsmouth’da düzenlenen programlar

 • Genel İngilizce Programları

Haftalık Ders Adedi

22,5 saat

1 Ders Süresi

60 dakika

Dil Düzeyi

Az-İleri

Başlangıç Tarihleri

Her hafta

Ort. Sınıf Mevcudu

8

Min. Katılım Yaşı

18

 • Profesyonel Kurslar
 • IELTS Hazırlık
 • Cambridge, OET Sınavına Hazırlık
 • Mesleki ve İş İngilizcesi
 • Üniversite Dönem Öncesi Kursları

KONAKLAMA SEÇENEKLERİ

Aile Yanı Konaklama

Bir ailenin yanında kalmak, İngilizcenizi geliştirmenin ve İngiliz yaşamı ve kültürü hakkında daha fazla bilgi edinmenin ideal yoludur. Tüm konaklamalar okul tarafından organize edilmekte ve birçok aile yıllardır öğrencileri ağırlamaktadır. Tüm pansiyonlar şunları sunmaktadır:

 • Tek kişilik çalışma odası (istek üzerine çift kişilik oda)
 • Hafta içi kahvaltı ve akşam yemeği ve hafta sonları tüm öğünler
 • Nevresim ve havlular sağlanır
 • Haftalık çamaşır yıkama
 • Genel olarak 15 ila 30 dakika yürüme mesafesi (maksimum 45 dakika)
Öğrenci evleri

Aile yanında kalan ailelelere ek olarak, Hampshire Terrace'taki LSI'ye sadece 3 dakikalık yürüme mesafesinde bulunan mutfaklı öğrenci evleri daha bağımsız konaklama imkanları sunmaktadır. Her biri çift kişilik yatak, gardırop, şifonyer ve çalışma masası bulunan iki ev arasında bölünmüş 20 yatak odası vardır. Nevresimler temin edilmektedir. Her odanın kendi özel duşu ve lavabosu vardır ve odaların çoğunda eksiksiz en-suite olanaklar mevcuttur. İki ortak mutfak-yemek odası ve iki ek mini mutfağın yanı sıra çamaşır makinesi ve çamaşır kurutma makinesi içeren ayrı bir çamaşır odası vardır. Her iki ev de yalnızca LSI öğrencilerine özeldir ve her şeyle ilgilenmek, işleri organize etmek için yerleşik ev yöneticilerine sahiptir. 

FOTOĞRAFLAR

VİDEOLAR

PROGRAM ÜCRETLERİ

KAMPANYA BİTİŞ HAFTALIK DERS SAATİ KURS SÜRESİ
4 hf 6 hf 8 hf 10 hf 12 hf 16 hf 20 hf 24 hf 28 hf 32 hf 36 hf
Henüz fiyat bilgisi eklenmemiş. Detaylı bilgi için lütfen bizimle iletişime geçiniz.

DİĞER GİDERLER

Kayıt Ücreti Konaklama İşlem Ücreti Havaalanında Karşılama Kurs Malzemeleri

NOTLAR

.