TWİN ENGLİSH CENTRES LONDRA DİL OKULU

Twin English Centres Londra Dil Okulu

TWIN ENGLISH CENTRES İngiltere İngilizce Dil Okulu

1993 yılında kurulan Twin English Centres, İngiltere'den ve yurtdışından öğrenciler için çok sayıda İngilizce kursu vermektedir. Londra ve Eastbourne okulları, Birleşik Krallık'taki British Council for the Teaching English tarafından akredite edilmiştir ve Dublin'deki en yeni okulları olan Twin English Centre Dublin (eski adıyla Alpha College of English) EAQUALS akreditasyonuna sahiptir. 

 

Twin English Centres Londra

Londra'da görülecek ve yapılacak çok şey vardır. Twin English Centres, işleri sizin için kolaylaştırmak amacıyla, London Eye ve Tower of London gibi Londra'nın en ünlü turistik yerlerinden bazılarına geziler içeren yoğun sosyal programlar sunmaktadır. Programlarının yanı sıra bir dizi ücretsiz etkinlik de dahil etmişlerdir. Bu sosyal etkinlikler size İngilizcenizi geliştirmeniz, diğer öğrencilerle tanışmanız ve Londra'da eğlenmeniz için mükemmel bir fırsat sunmaktadır. Program dışında Londra'nın birçok parkını ziyaret edebilir, turistik yerleri gezebilir, müzeleri ve sanat galerilerini ziyaret edebilir veya rehberli bir tura çıkabilirsiniz.

Modern sınıflar ve sosyal alanlar ile Londra’da bulunan dil okulu, öğrencilere harika bir konumda ilgi çekici bir öğrenme ortamı sunmaktadır. British Council tarafından akredite edilmiş olduğu için ve Independent Schools Inspectorate (ISI) tarafından denetlendiğinden, başarılı eğitimler vermeye devam etmektedir. Öğretmenler konuşma ve dinlemenizi geliştirmeye odaklanan iletişimsel bir öğretim yöntemi kullanmaktadır. Ayrıca dersler, daha ileri akademik çalışmalarınızda veya profesyonel çalışma hayatınızda size yardımcı olabilecek okuma, yazma ve çalışma becerilerinizi geliştirmeyi amaçlamaktadır.

  • Tam donanımlı sınıflar
  • Spor salonu
  • Tesis içi kafetarya
  • Tesis bünyesinde havuz
  • Kütüphane
  • Wifi

 

Twin English Centres Londra’da düzenlenen programlar

  • Genel İngilizce Programları

Haftalık Ders Adedi

15 saat, 23 saat

1 Ders Süresi

50 dakika

Kurs Süresi

2-52 hafta

Dil Düzeyi

Az-İleri

Başlangıç Tarihleri

Her hafta

Ort. Sınıf Mevcudu

15

Min. Katılım Yaşı

16

 

  • IELTS Hazırlık Kursu
  • Bire-bir özel İngilizce
  • İş İngilizcesi

KONAKLAMA SEÇENEKLERİ

Aile Yanı Konaklama

Aile yanında konaklamak, öğrencilerin İngiltere’deki hayata alışmaları için mükemmel bir yoldur. Tüm ev sahipleriyle mülakatlar yapılmış ve sundukları konaklama yerleri, yüksek standartlar ve British Council tarafından belirlenenleri karşıladığından emin olunmak için kapsamlı bir şekilde incelenmiştir. Ev ortamının güvenli, sıcak ve rahat olmasını sağlamak için büyük özen gösterilmiştir, kendinizi evinizde hissedebilirsiniz.  Ev sahipleri, bugün Britanya'yı oluşturan farklı kültürleri yansıtan çok çeşitli sosyal, etnik ve kültürel geçmişlerden gelmektedir ve bu da size İngiltere kültürü ve yaşam tarzı hakkında kapsamlı bir deneyim sunmaktadır. Ev sahiplerinin çoğu Güney Doğu Londra'da bulunmakta, bu da şehre gidiş gelişleri daha basit ve kolay hale getirmektedir. Aile yanında konaklamadan Londra’daki okula ortalama seyahat süresi yaklaşık 4 millik bir mesafe üzerinden 60 dakikadır. Öğrenciler genel olarak okula gitmek için otobüse binmektedir.  

Aldgate Residence

Londra'nın merkezinde bulunan Aldgate Rezidans, şehre kolay erişim için idealdir. Popüler Shoreditch'e ve Spitalfields Pazarı gibi ilgi çekici yerlere sadece kısa bir mesafede, yapılacak çok şey olan heyecan verici bir yer istiyorsanız burası harika bir seçimdir. Bina genelinde, tüm odalar ve alanlar en yüksek kalitede tamamlanmıştır. Ayrıca gardırop, çalışma masası, sandalye ve nevresim takımı içeren geniş tek kişilik odalar bulunmaktadır. Bina genelinde Wi-Fi mevcuttur, böylelikle rahat bir ortamda ders çalışabilir ve dinlenebilirsiniz ayrıca ortak mutfak, kanepeler ve yemek alanı içeren geniş, aydınlık ortak alanlar vardır. Konumu, Londra'nın merkezine erişmek için idealdir ve yakınlarda Whitechapel, Aldgate ve Aldgate East gibi birçok istasyon vardır. Tesis bünyesinde bir süpermarket ve rezidansa yürüme mesafesinde çok sayıda restoran bulunmaktadır.                                          

Okula uzaklık: Otobüs ile yaklaşık 45 dakikadır.

Docklands Residence

Londra'nın modernize edilmiş finans bölgesi Canary Wharf'ta bulunan Docklands Rezidans, Canary Wharf'ın devasa gökdelenleriyle birlikte finans binalarının manzarasını ve Thames Nehri'ne yakın olmasını sağlar. Aydınlık ve ferah odalar, spor salonu, TV salonu ve bozuk parayla çalışan çamaşırhane gibi özellikleriyle öğrencilere konforlu bir yaşam sunmaktadır. Öğrenciler isterse tek kişilik odalarda kalabilmektedir. Sağlanan ortak mutfakta, öğrenciler kendi yemeklerini hazırlayabilir, diğer öğrencilerle birlikte daha sosyal bir ortam yaşayabilir.

Greenwich Rezidansı

Greenwich şehir merkezine yürüme mesafesinde yer almaktadır. Burada ikamet eden öğrenciler, Greenwich Denizcilik Müzesi, Greenwich Pazarı ve Cutty Sark gibi bazı ikonik yerel turistik mekanlara yakındır. Greenwich Rezidans, tek veya ikiz stüdyo daireler arasında bir seçim sunan modern tarzda bir konaklama sunmaktadır. Diğer sakinlerle sosyalleşme ve arkadaş edinme fırsatına sahip olmanızı sağlayan salon, ortak mutfak ve yemek alanları gibi ortak alanlar vardır.

FOTOĞRAFLAR

VİDEOLAR

PROGRAM ÜCRETLERİ

KAMPANYA BİTİŞ HAFTALIK DERS SAATİ KURS SÜRESİ
4 hf 6 hf 8 hf 10 hf 12 hf 16 hf 20 hf 24 hf 28 hf 32 hf 36 hf
Henüz fiyat bilgisi eklenmemiş. Detaylı bilgi için lütfen bizimle iletişime geçiniz.

DİĞER GİDERLER

Kayıt Ücreti Konaklama İşlem Ücreti Havaalanında Karşılama Kurs Malzemeleri