OXFORD HOUSE COLLEGE LONDRA (RİCHMOND)

Oxford House College Londra (Richmond)

Oxford House College İngilizce Dil Okulu

1974 yılından beri hizmet vermeye devam eden Oxford House College, siz eğitim alırken şehrin sunduğu her şeyi özümsemeniz için size en iyi şansı vermek için merkezi bir konuma sahiptir. Her yıl, 7.000'den fazla yerel ve uluslararası öğrenci OHC'ye İngilizce becerilerini, eğitimlerini ve kariyer beklentilerini geliştirmek için gelmektedir. OHC, birçok seçkin ve kaliteli okul ile ortaklık içindedir.

 

OHC İngiltere    

London( Oxford Street), London( Richmond), Stratford- Upon- Avon

OHC Kanada      

Toronto, Vancouver, Calgary

OHC İrlanda       

Dublin

OHC Avustralya

Sydney, Melbourne, Brisbane, Gold Coast, Cairns

OHC USA           

New York, Boston, Miami

 

Oxford House College İngiltere İngilizce Dil Okulu

OHC şu anda İngiltere'nin en popüler akredite İngilizce Dil Eğitimi okullarından biridir. İngiltere sadece dili ile değil, aynı zamanda zengin kültürel tarihi, muhteşem mimarisi ve eşsiz kültürü ile de dünyaca ünlüdür. 

 

Oxford House College Londra (Richmond)

Richmond-Upon-Thames, Londra'nın merkezine 20 dakika mesafede bulunan, Londra'nın en güzel ilçelerinden biridir. Mükemmel yeraltı, demiryolu ve otobüs hizmetleriyle; Richmond, Londra'nın turistik mekanlarına ideal bir geçiş sunmaktadır. Bu OHC İngilizce merkezi, Londra şehrinin karmaşasından uzakta ve Richmond'un merkezindeki ana alışveriş caddelerinden birinde yer almaktadır. Richmond, zarif butik mağazalara, geleneksel İngiliz publara, restoranlara, çay salonları ile dar sokaklara sahiptir. Kasaba ayrıca antika ve koleksiyon ürünleri merkezi olarak bilinir. OHC Richmond aktif bir sosyal program ile size sınıf dışında İngilizce pratik yapma, arkadaşlar edinme ve Richmond'u tanıma şansı verecektir. Richmond, Londra ve Birleşik Krallık'ı keşfetmek için dil öğrenimini geziler ve etkinliklerle birleştirmek için grup programları düzenlemektedir.

 • Bilgisayar erişimi
 • Wifi
 • Aktif sosyal etkinlikler takvimi ve programları
 • Banka hesapları oluşturma, gezinme, tıbbi yardım ve daha pek çok konuda destek ve tavsiye sağlayan arkadaş canlısı, yardımsever öğrenci hizmetleri ekibi.

 

 Oxford House College Londra Richmond’da düzenlenen programlar

 • Genel İngilizce Programları

Haftalık Ders Adedi

15 saat, 20 saat, 25 saat

1 Ders Süresi

 

Kurs Süresi

2-52 hafta

Dil Düzeyi

Az-İleri

Başlangıç Tarihleri

Her hafta

Ort. Sınıf Mevcudu

 

Min. Katılım Yaşı

16

 

 • 12-15 yaş grubu için yaz kursları
 • IELTS Sınav Hazırlığı
 • TOEFL Hazırlığı
 • İş İngilizcesi
 • Cambridge Sınav Kursları
 • Akademik İngilizce
 • Yönetici İngilizcesi
 • Özel İngilizce

 

KONAKLAMA SEÇENEKLERİ

Aile Yanı Konaklama

Konaklama görevlileri, Richmond'un en popüler bölgelerinde sizin için kaliteli konaklamalar sağlamaktadır. Ev sahibi ailelerle paylaştığınız evde kendi özel odanız ve çeşitli yemek seçenekleriniz vardır. Ev sahipleri, dostlukları ve uluslararası öğrencilere bakma konusundaki deneyimleri ile yerel bir konaklama acentesi tarafından özenle seçilmektedir. Tüm aile yanında konaklama, okula kolay ulaşım mesafesindedir. Tüm ev sahipleri Richmond'a giden otobüs güzergahlarındadır. Ev sahibi aileler çoğunlukla okula 30 dakika civarında sessiz, güvenli, banliyö bölgelerinde yaşamaktadır.

 

PROGRAM ÜCRETLERİ

KAMPANYA BİTİŞ HAFTALIK DERS SAATİ KURS SÜRESİ
4 hf 6 hf 8 hf 10 hf 12 hf 16 hf 20 hf 24 hf 28 hf 32 hf 36 hf
Henüz fiyat bilgisi eklenmemiş. Detaylı bilgi için lütfen bizimle iletişime geçiniz.

DİĞER GİDERLER

Kayıt Ücreti Konaklama İşlem Ücreti Havaalanında Karşılama Kurs Malzemeleri