BEET LANGUAGE CENTRE BOURNEMOUTH DİL OKULU

BEET Language Centre Bournemouth Dil Okulu

Beet Language Centre

Kalite odaklı, öğrenci merkezli dil okulu Beet, rahat ve samimi bir ortamda öğrencilerine İngilizce eğitimi vermektedir. El Gazette tarafından İngiltere’deki en iyi okullardan biri olarak seçilmiştir. Eğitim kadrosunun tamamının öğretim sertifikası ve diploması bulunmakta ve hepsinin üniversite derecesi ve eşdeğeri vardır. Uzun yıllara dayanan deneyime sahip öğretim elemanları, hevesli ve motivasyonu yüksektir.

Beet Bournemouth

Bournemouth, uluslararası öğrenciler için birçok imkan sunan canlı bir üniversite şehridir. TripAdvisor Travellers 'Choice Ödülleri tarafından 2018 ve 2019'da İngiltere'nin en iyi plajları seçilmiştir. Bournemouth’da birçok yaz festivali düzenlenmektedir. Su sporları, yüzme havuzları, spor salonları, raket sporları açısından çok zengin bir şehirdir. Tüm yıl boyunca uluslararası öğrenci partileri düzenlenmektedir. Dil okulu, İngilizce anlayışınızı geliştirebilmek ve iletişim becerilerinizi geliştirmeye yardımcı olmak için modern teknoloji ve yöntemler ile eğitim vermektedir.

  • İnteraktif yazı tahtaları
  • Geniş ve aydınlık sınıflar
  • Hafta içi her gece çeşitli etkinlikler ve öğretmen liderliğinde Cumartesi gezileri sunan eksiksiz sosyal program

 

Beet Bournemouth’da düzenlenen programlar

  • Genel İngilizce Programları

Haftalık Ders Adedi

20

1 Ders Süresi

45 dakika

Dil Düzeyi

Az-İleri

Başlangıç Tarihleri

Her hafta

Ort. Sınıf Mevcudu

10

Min. Katılım Yaşı

16

 

  • Cambridge Hazırlık
  • IELTS Hazırlık
  • Uzmanlık Kursları

 

KONAKLAMA SEÇENEKLERİ

Aile Yanı Konaklama

Ev sahibi aileler, hem sunduğu imkanlar hem de sizi rahat hissettirmesi açısından özenle seçilmektedir. Hane halkının bir ferdi olarak, ailenizle birlikte yemek yiyebilir ve ortak yaşam alanını paylaşabilirsiniz. Aile yanında yaşamak size İngilizce’nizi geliştirme fırsatı sağlayacaktır. Tek, çift kişilik oda seçenekleri mevcuttur. Hafta boyunca kahvaltı ve akşam yemeği verilir. Hafta sonu öğle yemeği dahildir. Ev başına maksimum 4 öğrenci verilmektedir. Haftada bir öğrencilerin çamaşırları yıkanmaktadır. Ücretsiz wifi vardır. Evler genel olarak okula 20 dakikalık yürüme mesafesindedir. ( Yaz aylarında bu süre 30 dakikaya çıkabilir)

Öğrenci Evi

Bu seçenek, daha fazla bağımsız olmak isteyen ve kendi ihtiyaçlarını karşılamayı tercih eden öğrenciler için harika bir seçenektir. Ortak tesisler arasında televizyon ve DVD oynatıcı içeren oturma odası, mutfak / yemek odası, çamaşır makinesi, duş ve banyo bulunmaktadır. Öğrencilerin tümü kendi odalarının temizliğinden sorumludur ancak ortak alanlar düzenli olarak temizlenmektedir. Tek kişilik, çift kişilik veya iki yataklı oda seçenekleri (Paylaşımlı odada konaklama yalnızca birlikte rezervasyon yapılması halinde mevcuttur - arkadaşlar, ortaklar vb. için) mevcuttur. Ücretsiz wifi vardır.

Okula uzaklık: Yürüyerek ortalama 10 dakikadır.

 

 

FOTOĞRAFLAR

VİDEOLAR

PROGRAM ÜCRETLERİ

KAMPANYA BİTİŞ HAFTALIK DERS SAATİ KURS SÜRESİ
4 hf 6 hf 8 hf 10 hf 12 hf 16 hf 20 hf 24 hf 28 hf 32 hf 36 hf
Henüz fiyat bilgisi eklenmemiş. Detaylı bilgi için lütfen bizimle iletişime geçiniz.

DİĞER GİDERLER

Kayıt Ücreti Konaklama İşlem Ücreti Havaalanında Karşılama Kurs Malzemeleri

NOTLAR

.