CAVENDİSH SCHOOL OF ENGLİSH VALETTA DİL OKULU

Cavendish School of English Valetta Dil Okulu

Cavendish School of English

Cavendish School of English, 1983 yılında bir İngilizce öğretim okulu olarak kurulmuştur. Malta’daki 40 dil okulu arasından, lisansı Valletta’da verilen sadece iki okuldan birisidir. Malta, İngilizce’nin adada resmi dil olması nedeniyle son yıllarda dil okulları içinde ideal bir eğitim merkezi haline gelmiştir.

 

Cavendish School of English Valetta

Valletta, 16. ve 17. yüzyıllar arasında St. John Şövalyeleri tarafından inşa edilen güzel mimariyle doludur. Cavendish Okulu, 1900'lerde inşa edilen Valletta'da tarihi bir binada yer almaktadır.  Bir zamanlar zengin bir iş adamının evi olan bu tarihi bina, tamamen yenilenmiştir ve eskisinden çok daha zarif ve etkileyicidir.  Harika Malta gece hayatını yaşamak istiyorsanız, hareketli Sliema ve St Julian's Koyu, feribot veya otobüsle sadece birkaç dakika uzaklıktadır.

  • İnteraktif yazı tahtaları
  • Ücretsiz wifi
  • Klimalı ortak alanlar
  • Otomatlarda atıştırmalıklar

 

Cavendish School of English Valetta ‘da düzenlenen programlar

  • Genel İngilizce Programları

Haftalık Ders Adedi

20,25

1 Ders Süresi

 

Dil Düzeyi

Az-İleri

Başlangıç Tarihleri

Her hafta

Ort. Sınıf Mevcudu

10

Min. Katılım Yaşı

 

 

  • Cambridge ve IELTS Hazırlık
  • İş İngilizcesi
  • Birebir Özel Dersler
  • Genç Öğrenciler

KONAKLAMA SEÇENEKLERİ

Aile Yanı Konaklama

Yetişkinler, standart ve yönetici ev sahipleri arasında seçim yapma seçeneğine sahiptir.  Üst düzey ev sahipleri en-suite banyolu geniş bir oda, Wi-Fi erişimi, TV ve akşamları bir kadeh şarap gibi ek avantajlara sahiptir. Öğrenciler tek kişilik veya iki yataklı odalar arasında seçim yapabilirler. Pazartesiden cumaya kahvaltı ve akşam yemekleri sunulmaktadır. Cumartesi ve pazar günleri kahvaltı, hafif bir öğle yemeği ve akşam yemeği sunulmaktadır. Yetişkin öğrenciler yürüme mesafesine yerleştirilmeye çalışılacaktır. Bu mümkün değilse, okula toplu taşıma ile en fazla 30 dakika içinde ulaşılabilir.

Rezidans Konaklama

Tüm yıl boyunca yakınlarda, yürüme mesafesinde konut konaklama imkanı mevcuttur. Odalar en-suite banyolu olup WiFi, TV, ısıtma ve telefon ile donatılmıştır. Talep üzerine kahvaltı ve akşam yemeği dahildir.

FOTOĞRAFLAR

VİDEOLAR

PROGRAM ÜCRETLERİ

KAMPANYA BİTİŞ HAFTALIK DERS SAATİ KURS SÜRESİ
4 hf 6 hf 8 hf 10 hf 12 hf 16 hf 20 hf 24 hf 28 hf 32 hf 36 hf
Henüz fiyat bilgisi eklenmemiş. Detaylı bilgi için lütfen bizimle iletişime geçiniz.

DİĞER GİDERLER

Kayıt Ücreti Konaklama İşlem Ücreti Havaalanında Karşılama Kurs Malzemeleri